TR
EN

KURUMSAL

HAKKIMIZDA


sayfayı kaydır

HAKKIMIZDA

1976 yılından beri  zeytin sektöründe faaliyette bulunan firmamız Akhisar’da  , 15.000 metrekare kapalı alanda, yıllık 15.000 ton kapasiteyle hizmet vermeye devam etmektedir.

        2007 yılında, yeni bir yatırımla, 2500 metrekare  kapalı alanda  zeytinyağı fabrikamız da hizmete girmiştir.

         Ece zeytinleri olarak, ulusal ve uluslar arası standartlara ve mevzuatlara uygun üretim yapmaktayız. Firmamız TSE ve Uluslar arası geçerlilikte Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 22000:2005 belgesine sahiptir.

          Gıda Sektöründe son yıllarda, kaliteli, sağlıklı, güvenilir ürünler ve markalar ön plana çıkmakta ve tüketiciler tarafından bu ürünler tercih edilmektedir. Bu nedenle firmamız, kendini sürekli yenileyerek ürettiği ürünlerini, hijyenik ve sağlıklı ambalajlarda  yurt içinde ve yurt dışında pazarlamaktadır.

       Yurt içinde ürünlerimiz, bayiler kanalıyla ulusal ve yerel marketlerde , şarküterilerde ve ev dışı tüketimde (otel, lokanta, catering vb.) pazarlanmaktadır.

       Yurt dışında ise ülkemiz zeytinini 40 ülkeye ambalajlı ve markalı olarak ihraç etmekten gurur duymaktayız.

      Sektörün ve zeytinciliğin gelişmesi üretici firmaların  ürünlerini ambalajlı ve markalı olarak satmasına bağlıdır. Bu şekilde tüketici, insan sağlığı için  en faydalı gıdalardan olan  zeytin ve zeytinyağını  sağlıklı ve temiz bir şekilde  sürekli bulabilecek ve tüketimi artacaktır.

       Ece Zeytinleri  olarak  amacımız, tüketicimize  karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak, ürünlerimizi en iyi kalite ve standartlarda üretip  piyasaya  sunmak ve ürün güvenilirliğini tam olarak sağlamaktır. Tüm çalışanlarımız bu hedef etrafında  birleşmiştir.

Atık yağlarınızı lavaboya, çöpe veya toprağa dökmeyin!
Size en yakın yağ toplama noktasıyla iletişime geçerek geri dönüşüme katkıda bulunun.
©2022 Yeniçağ Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. - Tüm hakları saklıdır.